Światło jest tym, co daje nam dobrą energię i pozwala stworzyć właściwą atmosferę życia codziennego – zarówno w domu jak i w pracy. To światło kreuje klimat i charakter wnętrza.


Jeśli szukasz lamp do miejsc, w których odpoczywasz, do kuchni, w której przygotowujesz rodzinne posiłki, do ogrodu, w którym spędzasz letnie wieczory, jeśli szukasz profesjonalnego oświetlenia do swojego miejsca pracy, restauracji, sklepu czy większej przestrzeni publicznej – dobrze trafiłeś. Na świetle znamy się lepiej niż inni!

Nasza firma jest jedną z pierwszych firm oświetleniowych na polskim rynku. Istniejemy już od dwudziestu pięciu lat, wciąż wyznaczając trendy i pomagając spełniać marzenia naszych klientów. To jakość – usług i towarów – jest tym, co nas wyróżnia.

Anna Raczko - otwarcie Domu Kereta

Oświetliliśmy już tysiące domów i mieszkań, setki biur, hoteli czy salonów sklepowych. Nasza oferta to artykuły najlepszej jakości, o ciekawym wzornictwie, produkowane przez cenione, europejskie firmy. Nasi konsultanci to profesjonaliści, którzy wciąż pogłębiają swoją wiedzę w zakresie architektury światła.

Od pomysłu do projektu, od projektu do jego realizacji – pomagamy na każdym etapie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i z architektami, za każdym razem dopasowując nasze propozycje do waszych potrzeb.

Na blogu znajdziecie mnóstwo inspiracji oraz porad, a w naszym sklepie internetowym lampy do waszych wnętrz.

Witamy w miejscu, gdzie to światło jest najważniejsze!